Hakkımızda

Neden PublisHome?

Fotoğrafçılık sanatıyla ilgilenen ya da illüstrasyon uğraşını benimsemiş kişilere özel içerik üreten sitemizin en büyük amacı, bu türdeki sanatsal ve düşünsel boyutlu çalışmaların gelişimini sağlamaktır. Bu amaçla, çeşitli dönemlerde yapılacak olan ödüllü yarışmalarla sanatsal ve düşünsel boyuttaki toplumsal ya da bireysel sesimizi dünyaya duyurmak, bizler için vazgeçilmez bir hedef hâline gelmiştir. Yarattığımız bu hedef doğrultusunda oluşturduğumuz internet sitemizde yer alan etkinlikleri, sizlerle paylaşıp sizlerin de katılımıyla bu alanda kullanıcı dostu bir yaklaşım sergilemek istiyoruz. Yayına başladığımız ilk günden bu yana, artan takipçilerimizle doğru yolda ilerlediğimize inanıyor, sizlerden gördüğümüz destekle kendimizi daha da geliştiriyoruz.

Her Anın Hikayesi

Bizler, PublisHome ekibi olarak, hayatın akıp giden renkleri arasında yakaladığınız her anın, her duygunun veya her karenin bir hikâyesi olduğuna inanıyoruz.

Düşüncelerin Kadrajı

Bu inançla, fotoğraf makinesinin kadrajına sığdırdığınız her karenin ya da kalemin yardımıyla çizgiye dönüştürdüğünüz her düşüncenin başka gözlerle temas etmesini ve o gözlerde değer bulmasını hedefliyoruz.

Sanatın ve düşüncenin teknolojiyle buluştuğu sitemizde, sizler de kaliteli ve güncel içeriklerle bir arada olmak istiyorsanız bizimle hikâyelerinizi paylaşarak hem takipçilerimize ilham olabilir hem de sosyal medyada görülüp beğenilip ürünlerinizin yorumlanmasını sağlayabilirsiniz.
Hatta bunları yaparken sanat ve düşünce alanında kendi yorumlama becerinizi artırabilir, belki de katılacağınız bir yarışmayla hikâyelerinizi kazanca çevirebilirsiniz.
Ayrıca, şunu da belirtmekte fayda görüyoruz: Kendi hikayelerinizi paylaşırken hissettiğiniz o heyecanı, inanın ki bizler de sizinle beraber hissediyoruz. Farklı alanlarda ve farklı temalarda düzenleyeceğimiz yarışmalarımızla hem eğlendirip hem de kıyasıya rekabet edebilir yeni hikâyeler yaratmak için ailemizden biri olmaya ne dersiniz?

EDİTÖRLERİMİZ